Opinie

Poniżej prezentujemy opinie uczestników naszych spacerów  i wycieczek.

Opinie o spacerach:

Rewelacyjne, z uśmiechem, na wesoło, z czystym sumieniem polecam. 

Ciekawa alternatywa dla stereotypowej wycieczki z przewodnikiem. Jest zabawnie, jest co później opowiedzieć innym. Gorąco polecam.

To nie ma co komentować, to trzeba uczęszczać Super pomysł!

Byłam dziś na Wesołym spacerze po Łazienkach z humorem i ciekawostkami polecam. 

Opinie pochodzące z naszej strony na Facebooku.

Opinie o wycieczkach:

Bylo super, goraco polecam. Super organizator i swietni ludzie.

swietna wycieczka!!! polecam!

Wyjazd był super! Kto nie był niech żałuje!
Ogromnie podziękowania dla pana Olka, który wycieczkę dopracował w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu wraz z mężem cudownie spędziliśmy czas i obejrzeliśmy tyle Wilna ile tylko się dało w tak stosunkowo niedługim czasie. Panie Olku, szacun!

Wlasnie wrocilismy z Wilna. Super wycieczka, duzo wrazen, mile wspomnienia. Olek jest wspanialym ,,wodzem,, potrafi utrzymac wszystko w ,,ryzach,,Polecam te wycieczke jesli bedzie wszystkim!

Pozdrawiam wszystkich uczestników wycieczki z p Olkiem do Wilna super wyjazd miłe wspomnienia do następnej wyprawy.

Teraz będzie kilka zdań pochwalnych (ale całkowicie zasłużonych) dla Olka za cudownie spędzony czas w Wilnie w ostatni weekend sierpnia
Przed wyjazdem wiedzieliśmy jaki jest program wyjazdu, bo odbyło się spotkanie integracyjne i otrzymaliśmy informacje mailem z podaniem miejsc, które będziemy zwiedzać, z pełną informacją o wszystkich kosztach.
Otrzymaliśmy wydrukowane materiały dot. ubezpieczenia, mapy dojazdu, drogę dojścia na starówkę, lokalizacje sklepów, informacje o hotelu, kontakt z przewodnikiem, opis miejsc, które planowaliśmy zwiedzać.
Wszystko co zostało zaplanowane, zostało zrealizowane w bardzo miłej, a nawet wesołej atmosferze
Olek (organizator) jest pogodny, spokojny, opanowany, cierpliwy, ale również potrafi zdyscyplinować całą grupę. W naszym przypadku nie było to takie łatwe (tyle kobiet), a jemu się udało;-)
Hotel świetny, a Wilno cudowne. Wrzucam kilka zdjęć, ale trzeba to zobaczyć na miejscu:)
Jestem pod ogromnym wrażeniem tak perfekcyjnie zaplanowanego i zorganizowanego wyjazdu.
Dziękuję i pozdrawiam.

Byliśmy na wycieczce w sierpniu. Polecam – program ciekawy, wszystko perfekcyjnie dopracowane.

To była b. udana wycieczka Dzięki

Ja również dziękuję za wesoły wyjazd do Wilna. To był udany wyjazd.

Ja także dziękuję wszystkim za znakomite towarzystwo a dodatkowo Olkowi za super organizację (niezwykła dbałość o szczegóły) i zdjęcia.

Dołaczam się do podziękowań wspóluczestnikom za miło spędzony czas, Olkowi za świetną, profesjonalną organizację. Udało się też niemożliwe – czyli załatwienie przez organizatora odpowiedniej pogody :D. Oby więcej takich wyjazdów/wycieczek!

Wyjazd był udany z kilku powodów: bardzo fajna grupa, rewelacyjna pogoda, a przede wszystkim wyjątkowo dopracowany plan wyciecieczki. Wcześniej nie spotałam organizatora, który przed naszym wyjazdem jedzie i osobiście sprawdza hotel, zwiedza miejsca i ocenia czy będzie to wystarczająco atrakcyjne dla przyszłej grupy, ma oczywiście plan B jeśli zmieni się pogoda lub nasze oczekiwania – jestem pod wrażeniem,rewelacja!

Opinie pochodzą ze stron: http://strefasingla.pl/wydarzenie/tania-wycieczka-do-wilna/6711 i https://web.facebook.com/events/980641325314187/