Gdzie zaparkować Łazienki Królewskie. Szczegółowa instrukcja i mapki

Gdzie zaparkować Łazienki Królewskie?

Jeśli wybieracie się samochodem do Łazienek Królewskich, to poniższy poradnik dokładnie Wam wyjaśni, gdzie wokół Łazienek Królewskich można zaparkować samochód. Przy okazji zapraszam na moje spacery z adrenaliną po Łazienkach Królewskich.

Do Łazienek można dojechać m.in. alejami Ujazdowskimi. Znajdują się na niej parkingi, jednak w większość są to parkingi przeznaczone dla pracowników budynków rządowych i nie można tam parkować. Tylko na samym końcu alei, tuż przed Belwederem z tyłu przystanku autobusowego (patrz mapka poniżej) znajduje się niewielki parking, gdzie można zaparkować. Jeśli na nim nie będzie wolnych miejsc, to wtedy najlepiej zaraz za nim skręcić w prawo w ulicę Bagateli, na której jest wiele miejsc parkingowych.

Gdzie zaparkować Łazienki Królewskie

Innym rozwiązaniem jest nie skręcać w ulicę Bagateli tylko pojechać prosto ulicą Belwederską. Na tej ulicy nie można zaparkować, ale przecina się ona dalej z ulicą Gagarina (patrz mapka poniżej), na której znajduje się parking.

Gdzie zaparkować Łazienki Królewskie zdjęcie

Trzecim rozwiązaniem jest zaparkowanie samochodu w pobliżu ulicy Agrykoli, na której znajdują się aż 4 wejścia do Łazienek Królewskich (patrz mapka poniżej). Sama ulica Agrykola jest niedostępna dla samochodów. Na ulicy Myśliwieckiej znajdują się miejsca parkingowe za przystankiem i ciągną się do stadionu Legii. Miejsca parkingowe są też na ulicy Szwoleżerów. W przypadku braku wolnych miejsc na tej ulicy, można spróbować zaparkować na uliczkach od niej odchodzących.

Gdzie zaparkować Łazienki Królewskie.-Szczegółowa instrukcja i mapki

Mam nadzieję, że mój poradnik okaże się dla Was przydatny. Jeśli odwiedzicie Łazienki Królewskie, to koniecznie wpadnijcie na moje spacery po Łazienkach.

Aleksander Łamek