Papillon Lagoon Reef Kenia Hotel

Papillon Lagoon Reef Hotel Kenia

Papillon Lagoon Reef to hotel-resort położony w Diani Beach, na południowym wybrzeżu Kenii, około 30 km na południe od Mombasy. Hotel ten oferuje turystom piękne widoki na Ocean Indyjski oraz wiele atrakcji i udogodnień.

Hotel Papillon Lagoon Reef posiada prywatną plażę, która jest częścią plaży Diani Beach, jednej z najpiękniejszych plaż w Kenii. Hotel oferuje bogaty program animacyjny, codzienne pokazy artystyczne, lekcje jogi, windsurfingu i nurkowania, a także korty tenisowe, boiska do siatkówki plażowej i baseny.

Pokoje w Papillon Lagoon Reef są przestronne i eleganckie, wyposażone w klimatyzację, telewizor, sejf, minibar i łazienkę z prysznicem lub wanną. Hotel oferuje także wiele opcji wyżywienia, w tym restauracje serwujące dania kuchni międzynarodowej i lokalnej, a także bary z drinkami i przekąskami.

Dodatkowo, w pobliżu hotelu znajdują się atrakcje turystyczne, takie jak Park Narodowy Mombasa Marine, Główny Bazar w Mombasie, Fort Jesus, a także rejsy łodzią dookoła wyspy Wasini, gdzie można zobaczyć delfiny, rafy koralowe i egzotyczne ryby.